Dlaczego Szop stał się naszą Inspiracją?
Dlaczego Szop stał się naszą Inspiracją?

 

Pewnego sobotniego wieczoru, siedzieliśmy wspólnie w wesołej atmosferze. Niby dzień ten nie różnił się od wszystkich poprzednich, jednak był wyjątkowy. Dlaczego? Ponieważ, to wtedy wpadliśmy na pomysł stworzenia czegoś co spowoduje, że świat będzie bardziej kolorowy. Nie do końca wiem, co było tego przyczyną. Być może widok małej Rity biegającej z szerokim uśmiechem i „tym” charakterystycznym błyskiem w oku, który mówił - pochłonę swoimi małymi rączkami cały świat. Czy być może widok mojego brzuszka, w którym właśnie rodziło się nowe życie. Szukaliśmy w swych głowach pomysłu na zabawkę niebanalną i inną od pozostałych. Tak powstał nasz szumiący szopek.

Tylko, właściwie, czemu maskotka szop? Zacznijmy od krótkiej charakterystyki:

Chodzi pokracznie, ale na wysokościach jego zwinność nie zna granic. Puszysty, ma dobry węch i słuch, bardzo ruchliwe tylne łapy, jest stopochodny, inteligentny, miły z wyglądu … i z czarną maską bandyty na oczach. Wszelką zdobycz z uporem maniaka myje w wodzie, trze chwytnymi łapkami, płucze, próbuje, znów płucze i tak smakuje.’ A teraz przeczytajmy powyższe jeszcze raz i zastanówmy się czy ten opis przypadkiem nie uosabia się z naszymi pociechami ? Pomińmy fakt dotyczący pozyskiwania pożywienia. W tym przypadku zamiast ciągłego mycia, nasze szkraby z takim samym uporem maniaka celują jedzeniem wszędzie, tylko nie do buzi. Właśnie te wszystkie cechy, sprawiają, że są tak wyjątkowe. Ich spryt, niezdarność i niewinność, powodują, że nie chcemy robić nic innego jak tylko je kochać i przytulać.

Reasumując, to co w tym wpisie chcielibyśmy Wam przekazać to to, że każda z tych własności pozwala nam z uśmiechem na twarzy stwierdzić, że stworzyliśmy maskotkę jedyną w swoim rodzaju. Nasz szumiący szop, jest opracowany tak, aby mógł nie tylko być, ale i służyć już od Waszych pierwszych wspólnych chwil. Pamiętajmy jednak, że to nie on będzie tworzył te piękne momenty. My oferujemy jedynie - wsparcie, wyciszenie i wspólną przygodę. Bo to te małe /duże szczęścia, motywują nas - rodziców - do istnienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl