Tak samo jak Wy, jesteśmy rodzicami, którzy postanowili zgłębić tajniki prawidłowego rozwoju naszych Maleństw. Produkty, które projektujemy produkujemy w Polsce. Powstają w małej manufakturze, w której panuje rodzinna atmosfera. Dzięki temu mamy pewność, że pracownicy szwalni w uszycie naszych projektów wkładają mnóstwo zaangażowania, talentu i serca. Od samego początku, priorytetem było dla nas wspieranie polskich przedsiębiorców. To właśnie im zaufaliśmy w 100%. Nasz produkt możemy z pełnym przekonaniem nazwać Polską Szumiącą Przytulanką. Mamy nadzieje, że nasze produkty zachwycą zarówno Was jak i Wasze dzieci.

Nasze motto? „Uczynić dziecko szczęśliwym - to jakby jego życie pomnożyć i pogłębić”

Jesteśmy dumni - jesteśmy z Polski!

 

Poznajcie nas bliżej!

 

 
Dwie kochające mamy, które wierzą, że nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. To w ich głowach powstał pomysł, aby stworzyć markę OMIMI . Na każdym etapie dbają o najwyższą jakość produktu oraz troszczą się o każdy element, co sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe. Zaprawione w boju mamy, dla których uśmiech dziecka jest cichą inspiracją.
 

Łukasz
 
Jeśli postanowicie się z nami skontaktować, to właśnie z nim będziecie mieli przyjemność rozmawiać. Zrobi wszystko co w jego mocy, aby osoba po drugiej stronie była zadowolona. Jest naszym wewnętrznym i bardzo cierpliwym informatykiem :). Obsługuje na bieżąco Wasze zamówienia oraz pilnuje, aby sklep Internetowy działał prawidłowo.
 

Michał
 
Odpowiada za cały proces logistyczny oraz kontakt z kontrahentami, od momentu powstania poszczególnych elementów do stworzenia docelowego produktu. Dba o to, aby nasz magazyn był zawsze pełny oraz za terminową dostawę Waszych zamówień.
 

A to tylko nieliczni..
 
Nasz zespół to liczna grupa niezastąpionych i pełnych energii osób, które każdego dnia inspirują oraz zachwycają swoimi pomysłami. To właśnie oni sprawiają, że całokształt tego co tworzymy nabiera barw, a Wy Drodzy Klienci - otrzymujecie rzeczy tak wyjątkowe.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl